Mistrzostwa Polski służb mundurowych 2018

Data: 18-10-2018

Zawodnicy naszego klubu Czester Nowicki, Magda Nowiska, Marek Urban i Cyprian Miedziocha wystartowali w Mistrzostwach Polski służb mundurowych w Kickboxingu (K1 Rules,  point-fighting, kick-light) we Wrocławiu które odbyły się w dniach 12-13 października.
Magdalena Nowicka zdobyła 2 złote medale w formułach point-fighting oraz kick-light,  Marek Urban zdobył srebro w formule kick-light kategorii weteranów i brąz w formule point-fighting, Michał Nowicki zdobył brąz w point-fightingu, Cyprian Miedziocha zajął 5 miejsce w K1.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz konsekwencji w treningu.

Powrót do aktualności »

Boks Poznań

Boks tradycyjny ma swoje zaczątki od czasów starożytnej Grecji. Wówczas walki toczyły się gołymi pięściami, często na śmierć i życie.
Dzisiaj zawodnicy walczą podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe, a także na płeć.

Więcej »

Muay Thai Poznań

Boks tajski (Muai Thai) od lat 90-tych XX wieku coraz częściej uprawiany jest w naszym kraju. Organizowane są walki i turnieje dla miłośników boksu tajskiego. My prowadzimy treningi boksu tajskiego w dwóch miejscach w Poznaniu.