Złoty medal Magdy Nowickiej na MP w Kickboxingu

Data: 14-04-2015

Reprezentntka naszego klubu Magda Nowicka zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Full contact, w dniach 10-12.04.15 w podpoznańskim Luboniu. W półfinale pokonała Karolinę Lewalską reprezentującą Zamek Kurzętnik w trzeciej rundzie przez RSC. w finale wygrała z Dominiką Słomką w drugiej rundzie również przez RSC. 
-Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Magdy, szczególnie z półfinałowego pojedynku gdyż walczyła ze swoją ubiegłoroczną przeciwniczką z MP. Wtedy z nia przegrała. Teraz mogła się zrewanżować i dokonała tego wygrywając z nia przed czasem. Finałowa przeciwniczka z Lublina Dominka Słomka, to typowa bokserka- mańkut , która też była wymagająca. Magda jednak pokonała ją technikami ręcznymi, udowadniając tym samym swój bojowy charakter i hart ducha. Jestem z niej naprawdę dumny.- powiedział trener Janusz Miedziocha.
W roli sekundanta zadebiutował nasz zawodnik Czester- brat Magdy.
W mistrzostwach wystąpił również, Bartek Głuchy który stoczył swoja pierwszą walkę w Kb, w wadze -75kg. Przegrał ale dobrze się zaprezentował.
Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.
 

Powrót do aktualności »

Boks Poznań

Boks tradycyjny ma swoje zaczątki od czasów starożytnej Grecji. Wówczas walki toczyły się gołymi pięściami, często na śmierć i życie.
Dzisiaj zawodnicy walczą podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe, a także na płeć.

Więcej »

Muay Thai Poznań

Boks tajski (Muai Thai) od lat 90-tych XX wieku coraz częściej uprawiany jest w naszym kraju. Organizowane są walki i turnieje dla miłośników boksu tajskiego. My prowadzimy treningi boksu tajskiego w dwóch miejscach w Poznaniu.

Więcej »

Kick Boxing Poznań

Kick boxing to sztuka walki, gdzie jak sama nazwa wskazuje dozwolone są zarówno kopnięcia jak i uderzenia pięściami. Jednak, żeby wziąć udział w walce w ringu, najpierw trzeba przyswoić sobie reguły oraz nauczyć się walczyć.

Więcej »