Mistrzostwa Polski służb mundurowych w MMA

Data: 17-11-2014

Debiut Czestera w MMA Michał ,,Czester'' Nowicki zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA 11-12.10 2014 w Toruniu. Był to jego debiut w tej formule walki. W pierwszej walce pokonał swojego przeciwnika, wygrywając przed czasem w drugiej rundzie. Walką w ,,stójce'' zdeklasował swojego rywala zasypując go gradem ciosów i kopniec. W drugiej walce uległ w parterze i ostatecznie zdobył czwarte miejsce. -Michał powinien się skupic na walce w swoim kickboxerskim stylu, niedając sprowadzić się do parteru. Każde kopnięcie może zostać przechwycone po czym walka toczy się w parterze, kluczowym elementem jego sposobu walki jest stójka. Myslę że może odnosić sukcesy w MMA pod warunkiem, że będzie doskonalił swój styl - powiedział trener Janusz Miedziocha. Gratulujemy i życzymy mu dalszych sukcesów.

 

Powrót do aktualności »

Boks Poznań

Boks tradycyjny ma swoje zaczątki od czasów starożytnej Grecji. Wówczas walki toczyły się gołymi pięściami, często na śmierć i życie.
Dzisiaj zawodnicy walczą podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe, a także na płeć.

Więcej »

Muay Thai Poznań

Boks tajski (Muai Thai) od lat 90-tych XX wieku coraz częściej uprawiany jest w naszym kraju. Organizowane są walki i turnieje dla miłośników boksu tajskiego. My prowadzimy treningi boksu tajskiego w dwóch miejscach w Poznaniu.

Więcej »

Kick Boxing Poznań

Kick boxing to sztuka walki, gdzie jak sama nazwa wskazuje dozwolone są zarówno kopnięcia jak i uderzenia pięściami. Jednak, żeby wziąć udział w walce w ringu, najpierw trzeba przyswoić sobie reguły oraz nauczyć się walczyć.

Więcej »